Zmiana w życiu jest procesem nieuniknionym. Dzięki niej rozwijamy się, pokonujemy swoje słabości. Czasem jednak jest trudna do zaakceptowania, bądź nie idzie w stronę, w którą byśmy tego chcieli, przez co nie dostrzegamy jej pozytywnego wpływu. Korzystając z metod Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązanich pomożemy Tobie doprowadzić do oczekiwanej przez CIEBIE zmiany. Wiemy, że to Ty jesteś ekspertem od swojego życia, to Ty wiesz jaki cel chcesz osiągnąć i to Ty wiesz co jest dla Ciebie najważniejsze. Naszym zadaniem jest jedynie Cię wspierać. Czasem wystarczy tylko kilka wskazówek abyś pokierował swoją zmianą.

Nasi Terapeuci

Radosław Cieśluk

Radosław Cieśluk

PSYCHOLOG, TERAPEUTA, TRENER

Absolwent Wydziału Psychologii Uniwersytetu im. Adma Mickiewicza w Poznaniu. Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, a swoją pracę superwizuje u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Certyfikowany specjalista do spraw przeciwdziałania przemocy w rodzinie.

gosia4

Małgorzata Grochocka

TERAPEUTKA

Absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego aktualnie studentka psychologii Uniwersytetu SWPS. Pracuje w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, ukończyła specjalistyczne kursy pracy z osobami stosującymi przemoc i uzyskała rekomendację „Stowarzyszenia Niebieska Linia” do pracy psychologicznej z osobami uwikłanymi w przemoc.

Joanna Król

Joanna Król

PSYCHOLOG

Specjalizuje się w szczególności w psychologii zdrowia i psychologii klinicznej. Zainteresowania zawodowe realizuje przede wszystkim wokół pracy z osobami przewlekle chorymi oraz ich rodzinami. Ponadto zajmuje się aktywizacją i wspieraniem rozwoju, również osób starszych.

15826755_1875201432694087_5004708390600353258_n

Agata Zapała

PSYCHOLOG

Psycholog, absolwentka Uniwersytetu Szczecińskiego. Praktykę zawodową podczas studiów zdobywała w Klinice Psychiatrii w Szczecinie na oddziale całodobowym oraz na oddziale dziennym. Na co dzień pracuje indywidualnie z pacjentem, a także z grupą jako terapeuta zaburzeń pamięci. Swój warsztat psychologiczny szlifowała w pracy z dziećmi, jako psycholog szkolny.

Krzysztof

Krzysztof Faliński

TERAPEUTA

Jestem specjalistą od poszukiwania zasobów i budowania takich rozwiązań, które pozwolą Państwu żyć na 100%. W terapii chętnie sięgam do filozofii centralnej TSR- BSFT. Ukończyłem m.in. kurs tzw. zerowy z psychoterapii Gestalt, Studium Pomocy Psychologicznej, Studium Interwencji i Pomocy Psychologicznej, Studium Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie I i II stopnia, Studium Terapii Uzależnień, szkołę Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach I i II Stopnia oraz NLP. Ponad to stale pracuję pod superwizją uznanych i certyfikowanych psychoterapeutów.

Psychoterapia indywidualna

Terapia par i rodzin

Terapia dzieci i młodzieży

Terapia uzależnień

Terapia osób LGBT

Terapia uzależnień behawioralnych

DSC_7112

Katarzyna Jastrzębska

PSYCHOLOG, TERAPEUTA, TRENER

Magister psychologii oraz socjologii, dyplomowany psychoterapeuta Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, terapeuta I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, Ambasador metody pracy z dziećmi KidsSkills.  Prowadzę neuroterapię z zastosowaniem EEG Biofeedback. Od wielu lat pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, współpracując z wieloma instytucjami i  fundacjami. Ukończyłam wiele szkoleń i warsztatów uprawniających mnie do pracy z dziećmi, diagnostyki i pracy z rodziną. Łączę doświadczenie i wiedzę w indywidualnej pracy z klientem, proponując nowe metody. Jednocześnie dużo satysfakcji daje mi praca z grupą w roli trenera, szkoleniowca czy nauczyciela akademickiego.